Üretim

ŞANAL ISI çalışanları olarak verimliliğin arttırılması, sistemlerin geliştirilip korunması, işimizin gereklerini tek seferde en doğru biçimde yerine getirmek konusunda sorumluluklarımızı kabul eder, kaynaklarımızı dikkatli ve etkin kullanıp her alanda başarıyı hedefleriz.
 
ŞANAL ISI çalışanları olarak işimizi yaparken ilişki halinde bulunduğumuz herkes ile etkin verimli iletişim kurmak temel sorumluluklarımızdan biridir. İletişim kurarken empati yaparak kendimizi karşımızdaki kişinin yerine koyarak dinlemeyi ve konuşmayı temel prensip kabul eder, kişileri etkin dinlemenin bizi başarılı kılacağına inanırız.
 
ŞANAL ISI çalışanları olarak bilgiye ulaşırken ve elde ettiğimiz bilgileri analiz edip kullanırken, vardığımız noktada kendimizi, kaynaklarımızı ve sonuçları sürekli sorgulayarak, alternatif çözümler sonuçlar üreterek, farklı kaynaklardan aldığımız bilgileri yorumlayarak, alışılmış düşünce sisteminin ötesine geçmeyi hedefler, yaratıcılığımızı sonuna kadar işimize adapte ederiz.
 
ŞANAL ISI çalışanları olarak dünyada olan tüm gelişmeleri ve gerçekleşen değişimleri takip ederek, uyum sağlamayı ve değişmesi gereken alışkanlıklarımızdan kurtulmayı iş anlayışımızın temeli kabul ederiz. Farklı yaklaşımlara, anlayışlara açık olmayı ve mevcut sistemlerin ötesine geçerek ve öngörülerimizi bu yaklaşımla ele alıp geleceği görmeye çalışıp, gelecekte de olmaya çalışırız.
 
ŞANAL ISI çalışanları olarak zamanında yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun, tek seferde ve en doğru şekilde yaparız.
 
ŞANAL ISI çalışanları olarak, yapacaklarımıza önce inanır, sonrada başarırız.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.