1980 yılında kurulan Şanal Isı Grubu, Sn. Mehmet RİŞVAN'ın liderliğinde bir dünya markası olma hedefine ilk adımını atmıştır. 

Firmamız, tüp rezistans ve elektrikli cihaz üretimiyle sektöre adım atmış ve 1986 yılında tüp rezistans ihracatına, ardından 1988 yılında ise ısıtma komponentleri ithalatına başlayarak Türkiye'yi dünya pazarında temsil etmeye başlamıştır.

1992 yılında, Şanal markasını yurt içinde ve yurt dışında geniş bir pazar ağına sunma hedefiyle ŞANPA Pazarlama şirketini kurmuştur. Şirketimiz, sürekli gelişim ve inovasyona dayalı istikrarlı bir ivme kazanarak 1996 yılında Topkapı'daki üretim tesisini Beylikdüzü'ne taşımış ve yeni tesisinde QUARTZ Rezistans üretimine başlamıştır. 1997 yılında ise elektrikli cihaz üretimini sonlandırarak uzmanlık alanını ısıtma elemanları üretimine odaklamayı tercih etmiştir.

2001 yılında, müşterilere daha organize bir şekilde hizmet verebilmek amacıyla Çatalca'da yeni bir üretim tesisi kurulmuş ve HOTPLATE üretim hattı da faaliyete geçirilmiştir. Şirketimiz, 20.000 m2 kapalı alanda yüksek üretim kapasitesi ve geniş ürün yelpazesiyle faaliyet gösterirken, aynı zamanda teknolojik yatırımlar ve AR-GE faaliyetleriyle müşteri taleplerine özel tasarımlarla çözüm sunma konusunda da öncü olmaktadır.

Şanal Isı Grubu, 43 yıldır dürüstlük ilkesini şirket kültürünün temeli olarak benimsemektedir. Müşteri beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmak için kalite ve güveni birleştiren bir yaklaşım benimsemektedir.

Firmamız, tüp rezistans, hotplate ve quartz rezistans gibi ana ürün gruplarıyla beyaz eşya, endüstriyel mutfak, pişirme ve ısıtma gibi birçok sektöre hizmet vermektedir. 

Şanal Isı Grubu, ısıtma elemanları üreticisi olarak insan hayatını kolaylaştıran cihazların gizli kahramanı ve kalbi olmaktan gurur duymaktadır. Şirket politikamız, dürüstlük ilkesine bağlı kalarak kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti sunmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin taleplerini en uygun şartlarda karşılayıp, toplum önünde başarılı olabilmemizin dürüstlüğe, bilgiye, hayal gücüne, beceriye, farklılığa, karşılıklı saygı ve takım çalışmasının olduğu, sadakatin ve performansın ödüllendirildiği, çalışanların ve ailelerinin ihtiyaçlarına cevap verilen bir ortama bağlı olduğunu biliyor ve bunlara çok değer veriyoruz.

Vizyonumuz

İnsan yaşamının olduğu her yerde hayatı kaliteli ve güvenli kılmak, bu doğrultuda sunmakta olduğumuz tüm ürünlerin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamasını hedef seçerek çalışanlarımızın, işletmemizin ve ülkemizin yaşam standardını yükseltmektir.

Sertifikalar

Sertifika 1
Sertifika 2
Sertifika 3
Sertifika 4
Sertifika 5
Sertifika 6